O nas

Nasza historia

Centrum Stomatologii Den Med w Zielonej Górze funkcjonuje już ponad 10 lat, bo nieprzerwanie od 2003 roku. W naszej ofercie znajdują się usługi stomatologiczne z podstawowego zakresu oraz te bardziej skomplikowane i specjalistyczne. Innymi słowy – pacjentów leczymy kompleksowo. Naszym celem jest zapewnienie pacjentowi najwyższego poziomu oferowanych usług przy zachowaniu maksymalnego komfortu psychicznego, fizycznego i finansowego.

W naszej przychodni specjalistycznej pracują wyłącznie wykwalifikowani stomatologowie, którzy tworzą zespoły wraz z higienistkami stomatologicznymi. Doskonały sprzęt, świetnie wyszkolona kadra, umiejętność doboru najlepszych metod leczenia – to właśnie czynniki, które sprawiają, że leczenie w Centrum Stomatologii Den Med. jest nie tylko skuteczne, ale i komfortowe.

Do każdego pacjenta podchodzimy z największa dbałością – chcemy zapewnić mu poczucie komfortu. Pacjent powinien czuć, że trafił w odpowiednie ręce i specjalista, którego wybrał, nie tylko wyleczy jego zęby, ale też w trakcie leczenia potraktuje dobrze, wyjaśni w razie potrzeby proces leczenia i nie pozostanie obojętnym na strach przed dentystą jaki towarzyszy większości pacjentów.

Celem zapewnienia stałej opieki medycznej w zakresie stomatologii, nasi stomatologowie pracują w systemie dwuzmianowym, w godzinach od 8 do 20, dzięki czemu każdy może zgłosić się na wizytę w dogodnym dla siebie terminie. Staramy się nie dopuszczać do poślizgów w umówionych godzinach wizyt, tak aby pacjent nie musiał czekać w poczekalni narażając się na dodatkowy stres.

Stawiając na komfort pacjenta, przygotowaliśmy nie tylko kompleksową ofertę leczenia, ale i wprowadziliśmy spore udogodnienia dla pacjentów. Co Nas wyróżnia? Między innymi możliwość rozkładania kosztów leczenia na raty w wygodnym systemie ratalnym (minimum formalności, wszystko załatwiamy na miejscu). Istnieje możliwość płatności gotówką i kartą płatniczą. Lokal w którym znajduje się przychodnia Den Med. jest klimatyzowanydostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. W poczekalni gwarantujemy również swobodny dostęp do internetu Wi-Fi, telewizję i gorące/zimne napoje dla spragnionych pacjentów. Na zmotoryzowanych pacjentów przed Centrum Stomatologii Den Med. czeka parking, gdzie bez trudu znajdą miejsce do zaparkowania samochodu.

Nasza przychodnia jest też bardzo przyjazna małym pacjentom. Znajdą tutaj kącik zabaw, który umili oczekiwanie na wizytę, i pozwoli dziecku zapomnieć, że jest u dentysty. 

Zadzwoń już dzisiaj!
603 562 883
Łużycka 17
65-601 Zielona Góra
Skontaktuj się z nami !