rehabilitacja uśmiechu

Rehabilitacja uśmiechu

Wydaje ci się, że Twój uśmiech stracił swój dawny blask? Wstydzisz się pokazywać pełen uśmiech w czasie spotkań, nawet z najbliższymi Ci osobami? Zmień to – każdy uśmiech jesteśmy w stanie naprawić i zrehabilitować. Jeśli chcesz znów cieszyć się pięknym, zdrowym i śnieżnobiałym uśmiechem – zgłoś się na rehabilitację uśmiechu do Centrum Stomatologii Den Med. – najlepszy dentysta w Zielonej Górze z pewnością Ci pomoże.

Stomatologia jest niesamowicie prężnie rozwijającą się dziedziną – część wykonywanych dzisiaj zabiegów w gabinetach stomatologicznych to w zasadzie zabiegi z pogranicza estetyki kosmetycznej. Dzięki rozwiniętym technologiom, specjalnym narzędziom, nowoczesnym medykamentom możemy dzisiaj z twoim uśmiechem zrobić niemal wszystko.

ehabilitacja uśmiechu – braki w uzębieniu

Jeśli z jakiegoś powodu w Twoim uśmiechu brakuje elementów, bo np. trzeba było wyrwać zęba lub straciłeś/łaś go w wyniku nieszczęśliwego wypadku, możemy uzupełnić takie braki. W zależności od tego jak przedstawia się sytuacja, zaproponujemy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie. Mogą to być implanty stomatologiczne czy korony zębowe, a nawet nowoczesne protezy.

Poprawa kształtu zębów

Nie jesteś zadowolony/a z kształtu zębów? To też możemy zmienić! W zależności od tego z jaką przypadłością mamy do czynienia, możemy zastosować odpowiednią metodę leczenia i korekcji kształtu zębów. Jeśli jest to bardziej złożona kwestia, możemy zaproponować aparaty ortodontyczne na zęby (stałe lub wyjmowane). Wiele osób obawia się, że aparat na zęby na czas noszenia go zeszpeci nasz wygląd, jednak nie należy się tego obawiać. Dzisiejsza medycyna i estetyka ortodontyczna dają świetne możliwości – aparat może być zamocowany w taki sposób, że od zewnątrz nie będzie go nawet widać J Możesz zatem spokojnie uśmiechać się i pokazywać zęby.

Jeśli korekta Twoich zębów nie wymaga noszenia aparatu, możesz poprawić kształt zęba z zastosowaniem licówek lub skorzystać z pomocy doświadczonego protetyka. Możemy na przykład wyrównać krawędzie zębów które są za ostre lub nieregularne, możemy skrócić lub wydłużyć płytkę zęba – wszystko po to, by Twoim łukom zębowym nadać idealny kształt!

Wybielanie zębów w Zielonej Górze

Wybielanie zębów to zabieg, na który decyduje się coraz więcej ludzi. W Centrum Stomatologii Den Med oferujemy nakładkowe wybielanie zębów, które cieszy się dużą skutecznością. Dzięki specjalnie dobranym preparatom, szybko i bezpiecznie możesz zmienić kolor swoich zębów.

Uszczelnianie ubytków i odbudowa

W pierwszej kolejności, zanim rozpoczniemy jakiekolwiek prace „estetyczne”, warto zadbać o zdrowie zębów. Trzeba uzupełnić ubytki w uzębieniu, przejść również zabieg usuwania kamienia. Jeśli masz wyleczone zęby po leczeniu kanałowym, ale bez odbudowanej korony – również takim problemem trzeba zająć się jak najszybciej, ponieważ brak odbudowanego zęba, to narażanie kanałów, a do tego jest to bardzo niewygodne, ponieważ może powodować bóle szczęki i szczękościsk.

Chcesz odmienić swój uśmiech? Zgłoś się do Den Med na rehabilitację uśmiechu